Telefonda Sevişirken Söylenen Sözler – Sexting Cümleleri

Telefonda sevişirken söylenen sözler sıkıcı bir ilişkiye heyecan ve tutku getirebilir. Partnerinizle aranızdaki çekimi arttırır ve birbirinizi daha fazla arzular hale getirir. Seksologların dediği gibi cinsel fantezileriniz sizde heyecan uyandırıyorsa denemekten zarar gelmez.

İlk duyduğunuzda sexting cümleleri biraz garip gelebilir. Tek yapmanız gereken çekingenliği bırakmak ve arzularınızı partneriniz ile paylaşmak. Gerisi zaten erotik hayal dünyasına kalmış olacak. Ses tonunuzu ayarlayın ve edepsiz konuşmaya başlayın. İşte telefonda sevişirken söylenen sözler ve daha birçok söyleyebileceğiniz şeylerin ipuçları burada.

Telefonda Boşaltma Mesajları Önerileri Neler?

1.) Üzerimde ne olduğunu merak ediyor musun?

Bu güvenli ve anlamlı bir başlangıç olacaktır. Partneriniz, aklınızdan neler geçtiğine dair ipucu alacaktır. Cinsel hayatınızdan da öte kendinizi iyi hissetmek için iyi görünmeniz gerekir. Bu nedenle kendinizi iyi hissettiğiniz kıyafetleri giyin ve kendinizi güzel hissedin. Partneriniz bu çabanızdan dolayı sizi içten içe takdir edecektir.

2.) Seni hayal ediyorum.

Gözlerinizi kapatın ve partneriniz ile yan yana olduğunuzu hayal edin. Her hareketinizi görsel zihninizde canlandırın ve ona da bahsedin. Partnerinize bu hayalinizi hissettirmek ve onu uyarmak için güzel bir adım.

3.) Keşke yan yana olsaydık.

İlişkinizde daha önce yaşadığınız erotik ve cinsel anları düşünün. Bu size ilham verecektir. Partnerinize nasıl yakınlaşmak istediğinizi ve onu hissetmek istediğinizi söyleyin. Bunun dayanılmaz olduğunu ve beklemekte zorlandığınızı söylediğiniz anda erotik olaylar gerçekleşmeye başlayacaktır. Özlem duygunuz, çaresizliğiniz ile birleştiğinde sexting cümleleri deneyimi daha da yoğunlaşacak ve kendinizi aşacaksınız.

4.) Bana çok başka şeyler hissettiriyorsun.

Partnerinize arzularınızı söylemenin bir diğer yolu. “Hakkımda ne düşünür?” “İlişkimize bakış açısı değişir mi?”
Bunları düşünmeyin. Çünkü partneriniz ile böyle özel bir an yaşadığınızda birbirinize olan güven duygunuz daha da artacaktır. Partnerinizin size dokunma düşüncesinin bile sizi çıldırttığını söyleyebilirsiniz. Yine de telefonda sevişirken söylenecek sözler konusunda çok fazla yaratıcı olmaya çalışmayın. Basit ve akıcı konuşma ile kendinizi hayal dünyanıza bakın. Anın tadını çıkartmanıza yardımcı olacaktır.

Telefonda Sexting Cümleleri Neler?

Telefonda sexting cümleleri çok edepsiz ve utanç verici olabileceği için açık açık paylaşmıyoruz. Hali hazırda yukardaki adımları gerçekleştirdiyseniz artık hazırsınız demektir. Partneriniz aniden sessizleşiyor mu? Eğer öyleyse onu tekrar harekete geçirin. Şu an yan yana olsaydınız birbirinize ne yapardınız diye sorun. Biraz utangaç ve çekingen bir partnere sahipseniz ona basit sorular sorun. Basit sorulara alabileceğiniz cevaplar evet veya hayır olmalı.

Sonunda zirveye ulaşmış olmalısınız. Artık kendinizi tutmayın, partnerinize doğru kendinizi tamamen bırakın. Partnerinizi tahrik edecek ve duymak istediği şeyleri söyleyin. Ses tonunuz ve nefesiniz size ayak uyduracaktır. Sonunda ona ne kadar iyi hissettiğinizi ve sarılmak istediğinizi söyleyin. Telefonda sevişirken söylenen sözler için öneri ve düşüncelerinizi yorum alanında paylaşmayı unutmayın.

Tutku dolu bir çift.
Başa dön tuşu