Trend

Secretle Com Instagram – Secretle Apk | Web Uygulama İndir 2022

Secretle gizli profilleri stalklama yeteneği ile ünlenmişti. Secretle APK ve Web olmak üzere iki kullanım seçeneği sunuyor. Instagram’da gizli profilleri görmek için kullanılan, özel instagram profil görüntüleyici Secretle uygulaması, gizli profillerdeki arkadaşları ve storyleri gösterdiğini iddia ediyor.

Yani özetle, Secretle Instagram platformunda, gizli hesapları görmeyi sağladığını iddia eden bir araçtır. Secretle, hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir bir uygulama. Secretle APK & Web uygulaması ile neler yapılabilir?

  • Fotoğrafları büyütebilirsiniz
  • Takipleri görebilirsiniz
  • Gönderileri görebilirsiniz
  • Hikayeleri görebilirsiniz

Öte yandan, Instagram gizli profilleri korumak için bu tarz uygulamalara sürekli önlem alıyor. Bu nedenle özel instagram profil görüntüleyici Secretle Web & Apk erişmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Instagram gizli hesaplara bakma için kullanabileceğiniz en iyi seçenekler arasında Secretle ve Postegro uygulaması yer alıyor.

Secretle Giriş Nasıl Yapılır?

Instagram’ın Secretle tarzı uygulamaların kullanılmasını önlemek için çalışmalarından bahsetmiştik. Bu nedenle Secretle giriş yaptığınız hesabınızın, ana hesabınız olmamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü Instagram, bu tarz uygulamalara izin veren hesapları kapatabiliyor. Belli dönemlerde algoritmik bann işlemleri uygulayan Instagram, Secretle kullanan hesapları yasakladığında tekrar açmıyor.

Instagram profilini gizleyen birinin hareketlerini görmek bu uygulamalar haricinde mümkün olmuyor. Paylaşımlarını ve hikayelerini görmek için Secretle gibi araçlara ihtiyaç var. Instagram gizli hesap görme sitesi seçenekleri arasında Secretle Com zirvede kendine yer ayırıyor.

Secretle Com Giriş Yapmak Güvenli Mi?

Secretle APK ve Web araçlarına giriş yapmak güvenli diyemeyiz. Öncelikle hesabınızla yetki verdiğiniz için, hesap güvenliğiniz risk altında olabilir. Ayrıca Instagram, bu tür uygulamalar kullanan hesapları, belirli dönemlerde kapatıyor. Bu nedenle eğer gerçekten bu uygulamaya izin verecek veya kullanacaksanız, kullanmadığınız bir başka hesapla kullanmalısınız. Fakat her ne olursa olsun biz, size bu tür uygulamaları kullanmamanız gerektiğini tavsiye ediyoruz.

Secretle APK & Web Kapandı Mı?

Secretle Com, web sitesi olarak kapatıldı. Fakat çeşitli üçüncü taraf uygulamalar yine program indirme sitelerinde yer alıyor. Özel instagram profil görüntüleyici Secretle, birçok sitede virüslü veya çalışmayan versiyon ile bulunuyor. Fakat 2022 yılı itibariyle çalışan uygulamalar da mevcut. Böylece, instagram gizli hesap görme uygulamaları arasında en popüler olanlar Secretle ve Postegro web uygulamalarıdır. Son olarak Postegro yerine gelen uygulama hangisi diye merak ediyorsanız ilgili içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu