Sadece Cinsellik İsteyen (Kullanan) Erkek Nasıl Davranır?

Ne yazık ki, bazı erkekler sadece seks yapmak için gerçek niyetlerini saklamaya çalışmaktadır. Türlü türlü yalanlara ve birçok yola başvurabilir.

Uzmanların belirttiğine göre; bu yola başvuran erkeklerin yaş ilerledikçe daha başarısız olduğu yönünde. Mükemmel bir beyefendi gibi görünen bir adam, seks yaptıktan sonra bir daha hiç aramayabilir.

Bunu önlemek için sadece cinsellik isteyen erkek nasıl davranır bunu bilmelisiniz. Aşağıdaki liste buna işaret ediyor olabilir.

Kullanan Erkek Nasıl Davranır?

Bazı erkekler, ilişkide bir çift olmaktan kaçınır. Bağlanmak istemeyebilir veya bir ilişki yaşamak istemeyebilir. Sadece davetkar mesajlar ve aramalar alıyorsanız, kendinizi incinmekten korumalısınız. 10 madde ile kullanan erkek nasıl davranır okuyun.

5 Adımda Yazmayan Erkek Nasıl Yazdırılır?

Sadece Cinsellik İsteyen Erkek Davranışları

10 maddeyi okumadan önce bilmelisiniz ki; bunlar tek sebep olmayabilir. Ani kararlar ve patlamalar yaşamadan önce iyice düşünmenizi öneririz. Belki de erkek arkadaşınız gerçekten sizden hoşlanıyor olabilir.

1. Hakkınızda çok soru sormaktan kaçınması

Sadece cinsellik isteyen erkekler size gerçekten bir insan gibi davranmak istemezler. Yüzeysel sorular sormakla yetinir ve fazlasından kaçınırlar.

Bu nedenle, “çok az” soru yönelttiklerini fark ederseniz, sizinle sadece seks yapmak istiyor olabilir.

2. Başkasıyla birlikte gibi bir hisse kapılmak

Erkek arkadaşınız, evli mi? Başka biriyle birlikte olduğuna dair söylentileri hiç duydunuz mu?

Erkekler, çoğunlukla aldattığında yeni bir sevgili veya eş aramazlar. Aksine, seks yapmak için ararlar.

3. Arkadaşlarınla tanıştırmak ve beraber takılmak istediğinizde reddediyorsa

Sizinle sadece yalnız takılmak istiyorsa, bu bir işaret olabilir. Eğer birkaç aylık ilişkinin ardından arkadaşları ile tanıştırılmadıysanız, bu ilişkinin geleceği olmayabilir.

Gerçek bir ilişki yaşamak isteyen erkekler, genellikle kız arkadaşlarının arkadaş çevresi ile tanışmayı önemser.

4. Tinder’da tanışmak

İnsanlar, Tinder’dan tanışıyor ve evleniyor, doğru. Ancak bu uygulama kısa buluşmalar ve seks için yapılmış bir uygulama. Bu nedenle kendini kandırma.

5. Size çok para harcamak istemiyor olması

Bir ilişki yaşamanın ve beraber aktiviteler yapmanın pahalı olabileceğini anlayabiliyoruz. Ancak sana içki bile ısmarlamayan bir adam hakkında söylenecek pek bir şey yok. Cimri olmanın yanı sıra, size yatırım yapmak istemiyor olabilir. Uzun süreli bir ilişki düşünüyorsan, bu pek iyi bir fikir olmayabilir.

6. İlişki hakkında konuşmak istememesi

Bir erkek ilişki hakkında konuşmaktan kaçınmaya çalışırsa, muhtemelen sizinle çift olmak istemediği anlamına gelmektedir.

Bu konudaki sorularınızı cevaplamayı reddediyorsa veya konuyu değiştirmeye çalışıyorsa, bir tür sadece cinsellik isteyen erkek davranışı olabilir.

7. Sadece geceleri araması

Bazı erkekler, gerçek niyetlerini saklamakta pek iyi değildir. Genellikle sadece geceleri mesaj atıyor veya arıyorsa bunun altında sadece cinsellik isteyen erkek davranışı yatıyor olabilir.

Çok daha fazlası ile ilgilenen bir erkek, gün boyunca konuşmak isteyecektir.

8. Size saygı duymuyorsa

Bir erkek, bir kadından hoşlanıyor ve saygı duymuyorsa, onunla sadece seks yapmak istiyor olabilir. Bu tür insanlar, bağlanmak istemez ve her zaman kafa karıştırır.

Saygı, sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir. Eğer size saygı duymadığını hissediyorsanız bu konuyu analiz etmelisiniz. Çünkü kullanan erkek nasıl davranır sorusunun en net cevaplarından biri saygısız davranışlar olabilir.

9. Dürüst bir şekilde ciddi ilişki istemediğini söylediyse

Bir erkek, bunu söylediğinde buna kesinlikle inanın. O çoktan kararını vermiş ve sana bunun olmayacağını söylüyor. Tabii ki bu kullanmaya çalışan erkek davranışı değil. En azından dürüst bir şekilde bunu dile getiriyor. Sonrasında, incinmenizi istememiş olabilir.

10. Birliktelik sonrasında hemen ayrılıyorsa

Zaten bu gerçekleştiyse, sadece cinsellik isteyen erkekle tanışmış ve ayrılmış olmalısınız.

Başa dön tuşu