18.18 Saat Anlamı

18.18 saat anlamı ile ilgili araştırma yapmaya başladıysanız doğru yerdesiniz. 18.18 saat ile sık sık denk geliyorsanız büyük ihtimalle hayat size bir mesaj vermek istiyordur. Özellikle sevdiğiniz insanlarla ilgili ipuçları bulabilirsiniz. Saat 18.18 anlamı bir yerde dünyaya hakim olmak isteyebilirsiniz. Yani bir şeyin merkezinde olmak her şeyden çok istediğiniz anlamına gelir ve aynı zamanda çok istediğiniz bir şeyinde gerçekleşeceğine işaret eder.

18.18 Saat Anlamı

Bu hayatta her ne yaşamak istiyorsanız bunun karşınıza çıkmasının çok yakın bir zaman diliminde olacağını söyleyebiliriz. Bu zamana kadar eğer hislerinizi paylaşmaya cesaret edemediyseniz 18.18 saat anlamı artık zamanın geldiğini gösterir ve ne olursa olsun gerçek duygularınızı yansıtamıyorsanız doğru bir zamana ihtiyacınız var demektir. İşte doğru zamana ulaştınız. Hatta öyle ki ruh ikinizi bulduğunuzu bile söyleyebiliriz.

Saat falı ile ilgili merak edebileceğiniz diğer içerikleri okumak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Geçmişinizi, üzüntülerinizi tamamen bırakıp şu an yaşadığınız ana odaklanmanız gerektiği söylenir. Siz artık birbirinizi ruh eşi kıvamına geleceksiniz. Ne kadar kaçmak isterseniz isteyin bir şekilde hayat onu karşınıza çıkaracaktır. 18.18 saat anlamı ilişki konusunda ne kadar şanslı olduğunuzu size hatırlatır. Yaşantınızla ilgili oldukça umut dolu ve keyifli zamanların başlayacağının habercisidir.

Ne olursa olsun asla aç kalmam diye düşünmeyin sakın. Yürüdüğünüz yollarda birçok engellere rastlayabilirsiniz. Her ne kadar olumsuz şeyleri düşünmek istemesek de bazen önümüzde sert koşullar çıkabilir. Bir şekilde bazı şeyleri yaşayarak öğreniyoruz, öğrendikçe de birçok ders çıkarıyoruz. Şimdi size vereceğim tavsiye şudur asla pes etmeyin.

18 18 saat anlamı maddi konuda şu şekilde özetlenebilir; mücadeleye devam ettiğiniz takdirde bolluk ve bereket içerisine girecek gibi görünüyorsunuz. Beklenmedik şekilde parayla karşılaşabilirsiniz. Çünkü artık koşulsuz sevgi ve manevi doyuma ulaşacaksınız.

Kendinizi canlılara karşı yardım yaparken bulabilirsiniz. Hayvanlara olan sevginiz artabilir ya da bir çiçek yetiştirebilirsiniz. Bütün bunlar aslında 18 18’in hayatınıza kattığı şeylerdir. Sizin için yeni bir çağ başlıyor da diyebiliriz. Toplum baskısından kurtulmak istiyorsanız bazı adımlar atmanız gerekir. Geçmişinizde belki de hiç destek görmediniz, samimi olmayan insanlarla bir arada bulunmak zorunda kaldınız işte 18. 18 size bolluk bereketi ile gelecek. Belki de kendi işinizin patronu olacaksınız.

Nümerolojide 18.18 Saat Anlamı Ne Demek?

Biz kabul etsek de etmesek de sayıların hayatımızda çok önemli yerleri vardır. Çünkü sayılar en basit haliyle doğum haritamızda oluştururlar. 18 sayısı 1 ve 8 rakamından oluşmaktadır. 1 rakamı kendinizle barışık olduğunuzu gösterir, 8 rakamı ise sonsuzluğu simgeler yani sonsuz sevgiyi ve güveni.

18 sayısının nümerolojik ilişkisi doğaya karşı şefkatli olduğunuzu ayrıca aşırı arkadaş canlısı bir yapınız olduğunu gösterir. Kendi başınıza bir şeyler yapmak yerine birileri ile birlikte yapmaya her zaman daha çok seversiniz. Aynı zamanda hayat sizi maddi kaygılardan uzaklaşıp koşulsuz sevmeniz gereken bir dünyaya çağırıyor diyebiliriz.

Tarot Falında 18.18 Saat Anlamı Nedir?

18.18 saat anlamına denk gelen kart Tarotta Ay’dır. Korku ve şüphe anlamına gelmektedir. Yine de Ay yorumu farklı ve karmaşıktır. Ayın bulunduğu konum bu konuda ayırt edicidir. Eğer iyi bir konumdaysa geçmişinizden olumlu ve güzel anları size geri getirir. Aileyi, evi ve yaratıcılığı simgeler. Geceleri ise size yaratıcılık yeteneğiniz sayesinde ilham geleceğini vurguluyor olabilir.

Eğer Ay kötü bir konumdaysa şüphe, endişe veya derin bir üzüntüyü ifade eder. Hayallerde yaşamamanız konusunda sizi uyarıyor olabilir.

İlişki ve aşk konusundan bakılırsa Ay iki anlama sahiptir. Birincisi durağanlık ve pasiflik. İkincisi ise romantizmdir.

İş hayatında doğru hedefte olduğunuzu gösterir. Kimse sizinle aynı yerde olamaz!

Maddi konularda ise bir istikrarsızlık sizi bekliyor. İhtiyacınız olanı bulacaksınız ama son derece dikkatli olmalısınız.

18:18 Saat Anlamına Benzeyen Başka Saatler Var Mı?

18.18 saat anlamına benzeyen diğer saatler şunlardır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu