14.14 Saat Anlamı

14.14 saat anlamı duyacağınızda çok şaşıracağınız kehanetlere ve yorumlara açık.

Hz. Muhammed’in adlarından biri olan Taha’nın sayısal değeri 14’tür. “Dolunay gibi ışıldayan Hz. Muhammed’in” karanlık gecede dünyayı ruhsal ve bedensel güzelliği ile aydınlattığına inanılır.

Matta İnciline göre ise İbrahim’den Davut’a, Davut’tan Babil sürgününe kadar ve Babil sürgününden Mesih’e kadar dünyadan geçmiş kuşak sayısını ifade etmektedir. İnsanın yüzündeki, elindeki ve omurgasının alt&üst kısımlarının her birinde 14 omurun olması ise bir anlam çıkartmaya yetmiştir. Böylece Arap alfabesi 14 güneş harfi ve 14 ay harfinden oluşturulmuştur. İşte 14.14 saat anlamı sizlerle…

14:14 Saat Anlamı

Eğer siz de 14:14 saat ile temas edip eşzamanlılık kavramını yaşadıysanız bunlar gerçekleşebilir!

1.) Hayatınızda yararsız olan her şeyi bir kenara bırakmalısınız. 

Günlük rutin yaşamınızı değiştirmelisiniz. Size zorluk çıkartan durumlar ile uğraşmayın. Kendinizi özgür hissetmeye ihtiyacınız var!

2.) Sizin için ileri gitmek bir yaşam felsefesi. Yerinizde saymak ise adeta bir zaman kaybı ve istikrarsızlık.

Hareketli yaşamınız sizi canlı tutuyor. Ancak çevreniz size ayak uydurmakta zorlanıyor ve onlarda yorgunluğa sebep oluyor olabilir. Bunu anlayış eksikliği olarak görmeyin.

3.) 14.14 saat anlamı olumlu şeylere işaret eder. İyi haberler yolda.

Bir takım zorluklarla mücadele etmiş olsanız bile her şey yoluna girecek. Sonunda hak ettiğiniz mutluluğu tadacaksınız.

4.) 14.14 saat ile koruyucu meleğiniz size bolluğu simgeliyor. 

Çabalarınızın tüm meyvesini alacaksınız. Refah ve bolluk dolu günler kapınızda görünüyor. Koruyucu meleğinizin yardımı ile sınırlarınızın ve korkularınızın üstesinden geleceksiniz.

5.) Koruyucu meleğiniz, içsel şeytanlarınızdan kurtulmanıza yardımcı edecek.

Bu enerji ile birlikte hayatınızda huzur ve dinginlik bulmanızı sağlayacak olan çakranızı dengeleyeceksiniz. Buna engel olmak isteyen ve üzerinizde baskı kurmak isteyen kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

6.) 14:14 saat numerolojide 28 sayısını ifade eder. Bu sizin kararlı ve bağımsız biri olduğunuzu gösterir.

Etrafınıza ördüğünüz duvarlardan dolayı size ulaşmak çok vakit alıyor. Hayatın küçük sürprizlerine karşı güçlü bir korumanız var. Özellikle hayatınızdaki bir kadın çok büyük bir role sahip.

7.) İş hayatınızda aksilikler ile karşılaştıysanız pes etmeyin.

Başarısız olmak çoğu zaman başarıdan daha fazla şey öğretir. Sorumluluklarınız ile yüzleşebilecek birisiniz. Aynı hataları tekrarlamayacağınıza inanmalı ve kendinize güvenmelisiniz!

8.) İnsanları bir araya getirme konusundaki yeteneğin sayesinde harika bir diplomatsın.

Uzlaşma yeteneğin, zamanlama konusundaki mükemmelliğin ile birleştiğinde çevrenizdeki çoğu gerginliği hafifletiyorsunuz. Doğru kişilere doğru bilgileri vermekten vazgeçmeyin!

diplomasi

9.) Tarotta 14.14 saat anlamı nezaket ve bilgelik kaynağını sembolize eder.

Yani düşünmeniz için zamanınız olacağını gösteriyor. Hedeflerinize ulaşmak için tek ihtiyacınız sabırlı olmak.

10.) Peki ya aşk, iş ve para konusunda 14.14 saat anlamı ne ifade ediyor?

Aşk hayatında durgunluk ve sakinlik olduğunu işaret eder. Eğer bir ilişkiniz yoksa maalesef yeni bir ilişki için sabırlı olmanız gerektiğiniz anlamına gelir. Eğer bir ilişkiniz varsa rutinlerden kurtulmanız biraz zor görünüyor.

İş hayatınızda da sakinlik sizi bekliyor. Pek fazla ilerleme beklemeyin yani. Yine de üzülmeyin; düzenli olarak ilerlediğinizde memnuniyet oranınız daha çok artacaktır.

Para konusunda ise bu kart size dengeli olmanızı önerir. Bu dönemlerde tutumlu olmaya gayret edin.

Numerolojide 14.14 Saat Anlamı Ne Demek?

14.14 saat anlamı numeroloji dalında 28 değerine sahiptir. Bağımsız ve kararlı yapınızı gösteriyor.  Aynı zamanda size ulaşmanın zor olduğunu ve hayatınızdaki bazı yeniliklere kapalı biri olduğunuza işaret ediyor. Hayatınızda büyük bir öneme sahip kadın var. Onu üzmemelisiniz.

Son olarak 14.14 saat anlamı şunları gösteriyor olabilir. Ciddi ölçüde bir hayal gücünün gerekli olduğu alanda kendinizi geliştirmenize işaret ediyor olabilir. Bu bir şirkette yönetim pozisyonu ya da sanatsal alanda olabilir. Hedeflerinizden vazgeçmeyin çünkü liderlik etmek için mükemmel bir kişiliğe sahipsiniz.

Tarotta 14.14 Saat Anlamı Ne Demek?

14.14 saat anlamı için Tarotta denk gelen kartın nezaket ve bilgeliği sembolize ettiğini söylemiştik.

Bu kart, koruyucu meleğinizin size barış ve uzlaşma getireceğini gösterir. Aşk hayatınızdaki kavgaların sona ereceğini ve o eski uyumlu günlere döneceğinizi gösterir. İş hayatında ise yoğun bir dönemden geçeceğinizi belirtiyor.

Negatif anlamda ise bu kart hareketsizlik veya şüphe anlamına da gelir. İki seçenek veya iki durum arasında karar vermekte zorlandığınızı gösteriyor olabilir. Aşk hayatınızdaki tutkunuzu kaybedebilirsiniz. Rutin ilişkiler, tutkunun en büyük düşmanıdır. Dikkatli olmalısınız.

14:14 Saat Anlamına Benzeyen Başka Saatler Var Mı?

14:14 saat anlamına benzeyen diğer saatler şunlardır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu