00.01 Saat Anlamı

00.01 saat anlamı için sık sık araştırma yapıyorsanız, bu saate çok fazla denk gelmişsiniz demektir. Daha çok bu saat dilimi bize maddi konuları ve aşk konularını anlatır. Hatta aşktaki maddiyattan bile bahsedebilir.

00.01 saat görmenin anlamı maddi açıdan bazı zorluklar ve sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına da gelir. Çok sık saati 00.01 olarak görmeye başladıysanız çok fazla harcama yaptığınız belki de para birikimi konusunda sıkıntılar yaşadığınız, maddi konularda bazı zorluklar içinde olduğumuz anlamına gelir.

00.01 Saat Anlamı

00.01 saat anlamı evrenin size bir uyarıda bulunduğu anlamına gelmektedir. Evrenin size vermek istediği mesaj aslında daha fazla harcama yapma kontrollü ol paranı biriktir demektir. Bu yüzden 00.01 in anlamı genellikle fazla para harcamaktan kaçınılması gerektiği anlamına gelir. Çünkü maddiyatın söz konusu olan bir saatleri içinde olduğunuz için bütün özel konuları da bir maddiyatla sınırlar.

Belki de alacak verecek problemleri olan insanlar olacağınız gibi yanı sıra aşkta bile maddiyat düşkünü insanlara çekinme olasılığınız vardır.

Not : Zaman dilimleri arasında ters,çift ve üçlü merak ettiğin saatler mi var? Hemen buraya tıklayabilir ve tüm diğer saat anlamlarına erişebilirsin.

Sadece 00.01 saat ile çok karşılaşmaya başladıysanız aklınızdaki kişinin daha çok maddiyata bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu saatin rakamlardan oluşan kombinasyonu tıpkı 00.00 saat anlamı gibi maddiyat temelli ilişkilerden bahseder. Çünkü maddiyatın insanın bir hayatının parçası gibi gelebilir çoğu zaman. Saati 00.01 olarak görüyorsanız sizin biraz maddiyat düşkünü olduğunuz anlamına gelir.

Genellikle saati 00.01 olarak gören kişiler enerjisi yüksek olan kişilerdir. Bu kişilerin maddiyat düşkünü olduğunu söylemek yanlış olmayacak fakat ister istemez maddi konuları yöneldikleri gibi birçok harcama yapan bol alışveriş meraklısı insanlar veya paralarını elinde tutmakta zorlanan kişiliklerde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Eğer çok sık aralıklarla 23.23 saat ve 00.01 saat görüyorsanız lütfen paranızı iyi harcayın kontrollü olun ayağınızı yorgana göre uzatın.

Saati çok sık aralıklarla 22.22 veya 00.01 olarak görmeye başladıysanız bu farkındalığı hissedersiniz. Ayrıca bu saat diliminde enerjilerin farklı yöne yöneten ve farklı yönlerde çalıştıran kişilerde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Genellikle enerjisini yanlış yönleri yönlendirdikleri için maddiyatla da sıkıntılar yaşaması hep bir şekilde para peşinde konuşmaları bir türlü refah içinde yaşamaya başlayamamanın sebebi oluyor.

Bu yüzden sadece 00.01 saat görmenin pek iyi anlamları olmadığı için bu enerjiden kurtulmak gerektiği anlamına da gelir.  Benzer şekilde 21.21 saat yorumlarında da gördüğünüz,  enerji akışını kabul etmek geleni evrene daha iyisini size sunması için geri göndermelisiniz. Bu geri gönderiş aslında “ hayır istemiyorum.” demekten ziyade “ben çok daha iyisine layığım” demektir. Kendinizin farkında olup enerjinizi daha doğru yönlere yönlendirirsiniz evrende size maddi sıkıntıları vermeyecek size doğru olan Bolluğu, huzuru hissedeceğiniz maddiyat içerisinde yaşamanızı sağlayacaktır.

00:01 Saat Anlamına Benzeyen Başka Saatler Var Mı?

00.01 saat anlamına benzeyen diğer saatler şunlardır:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu