Saatlerin Anlamı

Saatlerin anlamı çoğunlukla bizi derin duygulara sürükler. Genellikle gün içinde kendini bize gösteren ve tuhaf hissettiren bir durumdur. Telefona, duvar saatine veya herhangi bir saate baktığınızda mutlaka eşzamanlı saatler görürsünüz.

İsviçreli psikiyatrist Carl Gustav Jung tarafından eşamanlılık fikri nümeroloji ve astroloji dalına bağlı olarak keşfedildi. İlk keşfedildiği dönemlerde 11:11 saat anlamı bir fenomen haline gelmişti.

Dijital saatler ve gelişen teknoloji sayesinde saat ile daha çok göz teması kurmaya başladık. Her gün gördüğümüz 24 saatlik dilimde her saatin anlamları vardır.

Saatlerin Anlamları ve Yorumları

Saatlerin anlamı olduğunu vurgulamıştık. Bunların içine tarot, astroloji ve nümerolojik anlamlar girmektedir. Tesadüfen gördüğümüzü zannettiğimiz bu saatlerin anlamı, aslında bize bir şeyler ifade etmektedir. Bazı saat anlamları eğlenceli, korkutucu, düşündürücü veya garip gelebilir.

Saatlerin anlamı aynı zamanda İngilizce karşılığı Mirror Hour olan kavramdan gelmektedir. Çeşitli dinlerde ve toplumlarda farklı saat anlamlarına rastlarız.

Ayna saatler, bilinçaltımızın bir mesaj almasıdır. Saat anlamları birçok farklı olasılıkta yorumlanabilir. Sık sık çift ve ters saatler ile karşılaşıyorsanız birazdan anlatacaklarımız sizi çok şaşırtacak.

Bilinçaltınız belli bir zeminde cevaplar arıyor olabilir. Koruyucu meleğiniz sizi bir takım şeyler hakkında uyarmak istiyor olabilir. Tanıdığınız biri şu anda sizi olumsuz veya olumlu olarak düşünüyor olabilir. Belki de kötü bir ruh sizinle temas kurmuş olabilir.

Çift Saatlerin Anlamı Nedir?

İki rakam veya sayının peş peşe geldiği saatlere, çift saat denir. Aynı zamanda ikiz saat bilinir. Çift saatlerin anlamı ile sık sık karşılaşıyorsanız bu sorunuza yanıt aramaya çalışacağız. Buradaki çift saat anlamları bize bir takım mesajlar verir. Aradığınız çift saatlerin anlamları için size güvenilir yorum vermek adına birkaç araç kullanıyoruz. Nümeroloji ve tarot bunlardan yalnızca bazıları.

Ters Saatlerin Anlamı Nedir?

Ters saatlerin anlamları bir mesaj anlamanızı sağlayacaktır. Gün içinde ters bir saat ile temas ettiğinizde bu sizde tuhaf bir his uyandırabilir. Bunun nedeni ise bilinçaltınızın; bir ruhsal varlık veya bir kişi tarafından gönderilen mesajı almanızdır. Ters saatlerin anlamı her zaman bizimle iletişim kurmak isteyen birileri olduğu anlamına gelmez. Gözümüzün önünden aniden uçan bir kuştan bile zorlasak anlam çıkartabiliriz. Ancak bu durum sık sık karşınıza geliyorsa çakralarınızı ve enerjinizi masaya yatırma vakti gelmiş demektir. Bu bir meditasyon veya ruhsal uyanış değildir. Ters saatlerin anlamları ancak size rehberlik sağlayabilir. Ters saatlerin anlamı için size rehberlik ettiğimiz 13 içerik bulunmaktadır. 01:10 02:20 03:30 04:40 05:50 10:01 12:21 13:31 14:41 15:51 20:02 21:12 23:32 ters saatlerin anlamı için ilgili saatlere tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu