Saat Anlamları

Saatlerin anlamı olduğunu biliyor musunuz? Saate baktığınızda, tesadüfen gördüğünüz ters ve çift saatlerin bir şeylere işaret edebileceğini hiç düşündünüz mü?

Hayatımızın büyük bir kısmı bir rutin içinde geçiyor. İş hayatı, gündelik şeyler ve diğer tüm rutinler… Tıpkı iş hayatında olduğu gibi aşk hayatında da bazen çok ince detayları görür ve düşünürüz. Genellikle ince düşünceli olanlar, saatlerin bir anlamı olduğuna inanır. Saat anlamları birçok kişi tarafından bilinmediği için çok merak edilir. Gündelik hayatta saat falı olarak da adlandırılır. Aynı saatler, ters saatler ve çift saatler aynı zamanda ayna saat anlamları olarak da bilinir.

Saat Anlamları Gerçek Mi?

Saat falları da diğerleri gibi keyif ve motivasyon aracıdır. Gerçekleri yansıtmıyor olsa da bazen fikirlerimize olumlu olarak yön verebilir. Örneğin; gördüğünüz bir çift saat size olumlu anlamlar katıyorken, bir diğeri olumsuz anlamlar katabilir. Her saatin anlamı; astrolojik ve nümerolojik olarak her yıl hatta her ay değişir.

Eğer, daha önce saat falı okumadıysanız, ters ve çift saatler hakkında öğreneceğiniz çok fazla şey var demektir…

Çift Saat Anlamları

Her gün akrep ve yelkovan aynı yerde 24 kez durur. Bu nedenle, 24 adet çift saat (00.00 ve 22.22 gibi) ile karşılaşma ihtimaliniz vardır.

Her çift saatin ayrı bir anlamı vardır. Her ay ve yıl bu anlamlar farklılaşır. İşte uzman kişiden çift saat anlamları…

00:00 Saat Anlamı – Yeni Bir Maceraya Hazır Olun

Çok şaşıracağınız bir haber alabileceğinizi veya yeni bir maceraya atılacağınızı gösteriyor olabilir. Aynı zamanda; çok sevdiğiniz birini rüyanızda göreceğinize, bu kişi ile karşılaşacağınıza, size bir haber vereceği veya bu kişiyle yeni bir döneme gireceğinize dair yorumlar yapılabilir.

01:01 Saat Anlamı – İtiraf Alacaksınız

Yakın çevrenizden, çok sevdiğiniz biri size bir itirafta bulunabilir. Bu itiraf, bir aşk veya genel bir konuda olabilir. Hassas ve aşırı duygusal bir dönemden geçiyorsanız, bu itiraf muhtemelen aşk hayatınızla ilgili olacaktır. Aynı zamanda, bir döngünün başlayacağına dair yorumlandığı için de farklı konularda olabilir.

02:02 Saat Anlamı – İçsel Yolculuk

İç dünyanıza yolculuk yapmanız gerektiğine dair yorumlanır. Karmaşık sorunları çözmek için kendinizi analiz etmeniz ve sabırlı olmanız gerektiğine inanılır. Fedakâr karakterinizden vazgeçmemeniz fakat kendinizi çevrenize karşı korumanız gerektiğine dair de yorumlanır.

03:03 Saat Anlamı – Ruhsal Aydınlanma

Manevi yönünüzün çok güçlü olduğuna ve bunun doğuştan geldiğine dair yorumlanır. Sosyal becerilerinizin de yüksek olmasıyla, herkesin kolay kolay başaramayacağı şeyleri başarabilecek potansiyele sahip olduğunuz yönünde yorumlanır. Çevrenizdeki kişilere, kendilerini iyi hissettirdiğiniz için çok seviliyorsunuz. Yeni bir döneme gireceğinizi ve ruhsal bir aydınlanma yaşayacağınıza dair işaret olabilir.

04:04 Saat Anlamı – Anlayış ve Uyum

Sarfettiğiniz tüm çabalar ve geçtiğiniz zor dönemlere uyum sağlamanız gerektiğine dair yorumlanır. Uyum sağladığınızda, tüm bunların size anlayış göstereceğine ve hayatınızdaki yenilikler için size rehberlik edeceğine dair yorumlanır.

05:05 Saat Anlamı – Yardımseverlik

Çevrenizde en sevdiğiniz kişiler tarafından, koruma altında olduğunuza ve kapalı kapıların açılacağına dair yorumlanır. Varoluşunuz ve evren arasında bir sinerjinin oluşacağına, kötü niyetli kişilerden uzaklaşacağınıza inanılır. Çevrenizdeki kötü niyetli kişilere bile yardımsever olmaya devam etmeyi düşünebilirsiniz. Zaten koruma altındasınız…

06:06 Saat Anlamı – Güzel Günler

Kötü niyetli kişilere dikkat etmeniz gerektiğine ve hayatınızdaki zorluklarından üstesinden geleceğinize dair yorumlanır. Hiç ummadığınız bir anda çok sevineceğiniz bir haber alabilirsiniz. Bu bir iş teklifi de olabilir, aşk hayatınız ile ilgili bir gelişme de olabilir…

07:07 Saat Anlamı – Dünya ve Güneş

Önemli olarak gördüğünüz bir işi tamamlayacağınıza ve huzura kavuşacağınıza dair yorumlanır. Günlük rutinlerden bunaldığınızı ve yorgun hissettiğinizi fakat bu durumdan yakın zamanda kurtulacağınıza işaret ediyor olabilir.

08.08 Saat Anlamı – Hırs ve Cesaret

Yüksek sezgisel yeteneğiniz ve manevi gücünüz ile egzotik bir dünyaya ruhsal yolculuk yapacağınıza dair yorumlanır. Bunun sonucunda, sıkıntıları aşacağınıza ve yeni şeylerin farkına varacağınıza inanılır. Aynı zamanda, hırs ve cesareti simgelediğine de inanılır.

09:09 Saat Anlamı – Özveri ve İdealizm

9 rakamının, özveri ve idealist bireyleri temsil ettiğine inanılır. Son zamanlardaki davranışlarınızda, biraz bencil düşünmüş olabilirsiniz. Bu saatin anlamı, çevreniz ile daha iyi iletişim kurmanız gerektiğine ve empati yapmanız gerektiğine dair yorumlanır.

10:10 Saat Anlamı – Aşk Zamanı

Son dönemlerde kendinize güveniniz artmış olabilir. Bu saatin anlamı, size birinin aşık olduğu ve o kişiyle iletişim kurmanız gerektiğine dair yorumlanır. Aynı zamanda, bir döngünün veya dönemin sona ereceği anlamına da gelir.

11:11 Saat Anlamı – Stresli Dönemler

Yoğun bir aşk hayatını ifade ettiğine ve stresli dönemlere girebileceğinize dair yorumlanır. Aşk hayatınızdaki sorunları çözmeniz ve ilişkinizdeki stresi minimum seviyeye indirmeniz gerekebilir.

12:12 Saat Anlamı – Ciddi Adımlar

Hayatınızdaki insanın, ilişkinize dair hayallerini ailesi ile paylaşacağı anlamını taşır. Birlikteliğinizi süreklileştirmeye dair bir adım olarak yorumlanabilir.

13:13 Saat Anlamı – Konuşma Zamanı

Sizinle duygularını paylaşmak isteyen fakat çekindiği için yanınıza yaklaşamayan birinin olduğunu ifade eder. Bu kişi oldukça çekingen ve utangaçtır. Belki de ilk adımı sizin atmanız ve size yoğun duygularla bağlı bu kişinin diyeceklerini dinlemeniz gerekiyordur.

14:14 Saat Anlamı – Evliliğe Hazır Olmak

Evliliğe ve yeni sorumluluklara hazır olmadığını düşünen birisinin kendisini toparlaması gerektiği şeklinde yorumlanır. Zaman içerisinde yeni olasılıkları değerlendirebilmek için, evliliğe hazır olmak gerektiğini anlatır.

15:15 Saat Anlamı -Baş Başa Tatil

Sevdiğiniz kişinin, sizinle birlikte baş başa bir tatil yapmak istediğine işarettir. Sevgiliniz, gözlerden ırak, yalnız kalabileceğiniz ve anın tadını çıkarabileceğiniz bir tatil hayalini, sizinle paylaşıyor demektir.

16:16 Saat Anlamı -Arkadaşlara Anlatma

Sevgiliniz veya hoşlandığınız kişinin, arkadaşlarına sizi anlattığını ifade eder. Size duyduğu sevgiden ve sizden hiçbir şüphesi yoktur. Arkadaşları ve sevdikleri ile sizin varlığınızı, sizi sevdiğini paylaşıyor demektir.

17:17 Saat Anlamı – Ortak Düşler

Hoşlandığınız, flört ettiğiniz veya ilk kez karşılaştığınız ama etkilendiğiniz kişinin, sizinle aynı hisleri taşıdığı şeklinde yorumlanır. Belki de elinizi çabuk tutmalı ve yaşayabileceğiniz güzel anların eksilmesine izin vermemelisiniz.

18:18 Saat Anlamı – Dilek Ağacı

Uzun zamandır dilediğiniz şeyin, yakında gerçekleşeceği anlamına gelir. Eğer dileğiniz hoşlandığınız kişinin size aynı duygularla yaklaşması ise bunun çoktan gerçekleşmiş olma ihtimali de vardır. Düşleriniz gerçekleştiğinde sizi bekleyen saf bir mutluluk olacaktır.

19:19 Saat Anlamı – Özlem

Çok özlediğiniz, belki söyleyebildiğiniz belki de söylemediğiniz kişinin de sizi özlediği saattir. Düşündüğünüz kişi ile aynı duygu yoğunluğunu paylaştığınızı ifade eder.

20:20 Saat Anlamı – Ayrılan Yollar

Olumsuz bir anlam taşıyan bu saat dilimi, aklınızdakilerden kurtulmanız gerektiğini işaret eder. Uzun zamandır sevginize beklediğiniz karşılık gelmeyecek demektir. Kendi yolunuzu yeniden çizmeli ve geçmişin üzerine kalın bir çizgi çekmelisiniz.

21:21 Saat Anlamı – Sorumluluk Bilinci

Yaşadığınız veya yaşayacak olduğunuz zorluklarda, yalnız kalabileceğinize işarettir. Zorlu, acılı bir süreçten geçmek üzereyseniz, sorumluluk bilincinizi kuvvetlendirmeli ve yolunuzu yürürken önünüze çıkan engelleri alt etmeyi öğrenmelisiniz.

22:22 Saat Anlamı – Yetenek ve Başarı

Yürüdüğünüz yolun doğru olduğu ve temponuzu arttırdığınızda muhteşem bir başarıya ulaşacağınız anlamına gelir. Ruhsal kazanım bakımından yüksek seviyeye ulaştıysanız, bu saat dilimi ile sık sık karşılaşabilirsiniz. Çünkü aynı zamanda altıncı hissinizin kuvvetli olduğu bilgisini de size verir.

23:23 Saat Anlamı – Seni Düşünüyor

Sevdiğiniz, düşündüğünüz kişinin de aynı şekilde sizi düşündüğü şeklinde yorumlanır. Karşılıklı duyguların yoğunlaştığına ve mutluluğa yaklaşıldığına işarettir.

Ters Saat Anlamları

Her gün 13 defa ters saatler (21:21 ile 12:12 gibi) ile karşılaşma ihtimaliniz vardır. Ters saat anlamları karşılaştığınız zamana ve astrolojik olaylara göre değişir. İşte uzman kişiden ve güncel ters saat yorumları…

01:10 Saat Anlamı – Duygular Gün Yüzüne Çıkacak

Hayatınızda olan veya hayatınıza yeni girecek birinin gerçek duygularını öğreneceğinize dair yorumlanır. Kalbinizdeki güzel his ve midenizdeki kelebeklerin uçması devam mı edecek? Son mu bulacak? Bunu öğrenmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.

03:30 Saat Anlamı -Platonik Saat

Hoşlandığınız kişinin, sizinle aynı duygularla olmadığı şeklinde yorumlanır. Önünüze iki farklı yol çıkıyor demektir. Ya emek harcayıp hoşlandığınız kişinin fikrini değiştirecek ya da farklı bir durakta bekleyeceksiniz.

04:40 Saat Anlamı – Başka Yollar

Moralinizi bozabilecek olan bu denk geliş, aklınızdaki kişinin aklında sizin değil bir başkasının olduğu anlamını taşır. Hoşlandığınız kişi yeni bir ilişkiye başlamış veya yeni birisi ile yoluna devam etmeye karar vermiş olabilir.

12:21 Saat Anlamı –Müjde ve Sürpriz

Bekar biriyseniz, yeni bir ilişki için kapınızın çalınacağı anlamına gelen bu saat dilimi; bir ilişkiniz varsa, evlilik beklemeye başlamanız gerektiğini müjdeler. Eğer evliyseniz, eşiniz sizin için minik bir sürpriz hazırlıyor olabilir.

13:31 Saat Anlamı -Farkındalık

Karşınızdakinden, sevdiğiniz kişiden yeterli ilgi ve sevgiyi gördüğünüzü düşünmüyorsanız fikriniz değişebilir. Bu saat dilimi, düşündüğünüz kişinin duygularını ifade etmekte zorlandığı ve sizden fark etmenizi beklediği anlamına gelir.

14:41 Saat Anlamı – Bebek Adımları

Erkekseniz, uzun zamandır beklediğiniz açılma meselesinde artık adım atmanız gerektiği anlamına gelir. Kadınsanız, düşündüğünüz kişinin sizinle duygusal bir konuşma yapmak üzere olduğunu bilmelisiniz.

20:02 Saat Anlamı – Gelin ve Damat

Güzel giden birlikteliğinizin evlilik ile taçlanacağına işarettir. Sevdiğiniz kişinin, ilişkinizde ciddi adımlar atmaya hazırlandığı ve ömrünü sizinle noktalamak istediği anlamını taşır.

21:12 Saat Anlamı – Düşünce ve Gülümseme

Sevdiğiniz veya düşündüğünüz kişinin, sizi düşündüğü anlamına gelir. Aynı zamanda sizi düşünmenin, ona mutluluk ve huzur taşıdığına da işaret eder.

23:32 Saat Anlamı –Karşılıklı Duygular

Hislerinden emin olamadığınız kişinin, size karşı yoğun duygular beslediği şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır flörtleştiğiniz ama ilişkinin adını koymakta zorlandığınız bir durumun içerisindeyseniz, belki de karşı taraf aşkının yoğunluğu sebebi ile konuşmakta zorlanıyor olabilir.

Merak Ettiğiniz Diğer Saatlerin Anlamları

00:01 Saat Anlamı – Evren Size Bir Mesaj Gönderiyor

Evrenin size gönderdiği uyarı veya mesajın; harcamalarınızda kontrollü olmanız gerektiğine, birikim yapmanız gerektiğine veya son zamanlarda çok fazla maddiyata düşkün olduğunuza dair yorumlar yapılabilir. Bu çift saat ile karşılaşan kişilerin genellikle enerjisi yüksek bireyler olduğuna inanılır.

00:02 Saat Anlamı – İçinizdeki Hislere Yönelin

Aşk hayatınızda yeni haberler veya gelişmeler yaşayacağınızı işaret ediyor olabilir. İçinizdeki hislere daha çok önem vermeniz gerekebilir. Aynı zamanda, sevginizin karşılıklı olduğuna dair güçlü bir sinyal olabilir. Nümerolojik olarak rakamların toplamı 2 olduğu için, maddi ve iş hayatınızda sevineceğiniz haberler alacağınıza dair yorumlanır.

01:11 Saat Anlamı – Mutluluk Kapınızda

Aileniz veya çok sevdiğiniz biri ile yakın zamanda mutlu günlerin geleceğine işaret ettiğine inanılır. Kaygılı ve stresli günlerden uzaklaşacağınıza ve çabalarınızın meyvesini alacağınıza dair yorumlanabilir.

02:22 Saat Anlamı – Müjdeli Haber

Yolunda gitmeyen iş veya ilişki hayatınızda iyi haberler alacağınıza yorumlanır. Alacağınız müjdeli haber aynı zamanda sizin için bir fırsat olabilir. Her şeyin yoluna girmesi için bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz.

23:33 Saat Anlamı – Aşk Yağmuru

Size yoğun duygular besleyen sizi her an özleyen birinin varlığını haber verir. Etrafınızda böyle birisini göremiyorsanız belki de artık daha dikkatli olmalısınız. Çünkü bu kişi ile birlikte, mutluluk yolculuğunuz başlayacak olabilir.

  • 12.12 saat anlamı

    12.12 Saat Anlamı

    12.12 saat anlamı için araştırma yapmaya başladıysan az önce eşzamanlılık denen kavramı deneyimledin…

Başa dön tuşu