EĞLENCE

Reptilian Nedir? Dünyayı Yöneten Sürüngenler

Reptilyan insanlar aramızda mı?

Reptilian nedir? İnsanların arasında yaşayabilen, insan kılığına girebilen uzaylılar. Kan içip, şekil değiştirebilen uzaylı sürüngenler… Tek amaçları var. İnsanları manipüle etmek!

Bu içerikte reptilian ırkı, reptilian ünlüler ve reptilian görüntüleri göreceksiniz.

Reptilian Ne Demek

Reptilian ne demek? Reptilian (ayrıca reptilyan, kertenkele insanlar, sürüngenler) olarak da anılmaktadır. Sözlük anlamı sürüngen demek. Bilim kurgu, ufoloji ve fantezinin kol gezdiği bu reptilian insan komplo teorisi ilgini çekebilir.

Benim dikkatimi çeken kısım burada başlıyor. Viasat History kanalında yayınlanmış bir belgeselde dinozorların nesli tükenmeseydi nasıl evrim geçireceğini araştırıyordu. Bu araştırma sonuçları öyle bir yere gidiyor ki yok artık dedirtiyor.

Dinazor çağında yaşamış ve fosiline ulaşılmış bir sürüngenin beyin yapısı inceleniyor. Beyin yapılarının çok farklı olduğu ve bu beyin ile alet kullanabilecekleri sonucu elde ediliyordu. Düşünsenize 60 milyon yıldan fazla bir zaman geçti. Ya hayatta kalıp evrim geçirdilerse?

Atma ziya demeyin şimdi. Amerikada 12 milyon insan reptilyan insanların varlığına inanıyor. Ben de inansam çok mu yani? İzleyin öyleyse…

İzleyenleri Şaşkına Çeviren Reptilian Irkı ve Ünlüleri

İzlediğinizde reptilian ırkı ve reptilian ünlüleri ile ilgili videoları göreceksiniz. Dünya liderleri ve medyaya yön veren önemli kişiler…

Almanya Başbakanı Angela Merkel hakkında da televizyondaki bu görüntüsü sonrasında bazı iddialar ortaya atılmıştı. Konuşma sırasında göz renginin maviden yeşile dönüştüğünü görenler acaba reptilian mı sorusunu sormaktan kendisini alamadı.

Belki hatırlarsınız. 2013 yılında neredeyse tüm ülkelerin gündeminde kendine yer alan bir haber çıkmıştı. Barack Obama’nın konuşması sırasında korumalarından biri tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Alışılmışın dışında tavrı, görüntüsü ile reptilian insan olduğu iddia edilmişti. O kadar ciddiye alındı ki Milli Güvenlik Kurulu iddiaların asılsız olduğunu açıklamıştı. Yukardaki videoda görmüş olabilirsiniz.

Sürüngen diye adlandırılmalarının sebebi reptilian insanların şekil değiştirmelerinden gelir. Bu komplo teorisinde sürüngen insanların Dünya’yı kontrol eden bir topluluk olduğuna inanılır. İnsan şekline giren uzaylıların, insanları manipüle etmek için siyasi güç elde ettiğine ve medyayı yönettiğine inanılır.

Aynı zamanda bu uzaylıların, insan kaçırdıkları da tarihte çok kez iddia edildi. Çok eski raporlardan birinde Nebraska’da polis memuru olan Herbert Schirmer’in kanatlı yılan görünümündeki bir insansı varlıklar tarafından kaçırıldığını hatırladı. Hatırlama olayı ise tam 22 yıl sonra hipnoz altındayken gerçekleşti. Ne tuhaf değil mi?

Syracuse Üniversitesi’nde bir profesörün iddiasına göre “Yılan Adamlar” kitabındaki hikayeden kurgulanmış bir teori. Hikayede istediği insanın şekline girebilen, yeraltı sığınaklarında saklanarak yaşayan ve insanların zihinlerini kontrol edebilen insan vücutlu ve yılan başlı karakterlerden bahsedilir.

Bu hikaye daha sonralarda Marvel Comics Conan çizgi romanına da uyarlandı. David Icke’ye göre, bu uzaylılar Alpha Draconis yıldız sisteminden gelmekte.

Merovingian hanedanı, Rothschild ailesi, Bush ailesi ve İngiliz Kraliyet ailesinin bu sürüngen varlıklar ile ilişkili olduğu iddia ediliyor. Günümüzde David Icke’nın konferanslarına yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı üst üste en iyi komplo teorisyenlerinden biri seçildi.

Kimlerine göre ise çok daha başka yorumlanır. Bazı kitleler, bunların uzaylı değil cinler olduğuna inanır. Bazı kitleler ise bunun nefs olduğuna inanır.

Her insanın içinde nefs hayvanı olduğuna inanan bir kitle var. Kimi aslan, tilki,akrep kimi ise yılan olabiliyor. Tasavvufçuların nefs terbiyesi dedikleri şey içimizdeki bu hayvan nefsini ehlileştirmek. Bu kişilere göre hayvan, ilhamını şeytan alıyor. Ruh ise ilhamını yaratıcıdan alıyor. Bu reptilian insanların nefs hayvanı ise yılan ve kertenkele gibi sürüngen hayvanlar oluyor. Yani bizler kedi veya aslansak onlar Dünya’yı ve medyayı yöneten kimseler.

Şimdi ben reptilian komplo teorilerinin hangi birine inanacağım veya inanmayacağım? İçinizdeki nefs hayvanını yorum yaparak paylaşmayı unutmayın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu