Popcorn Time Nasıl Kullanılır? Altyazı Ekleme

Popcorn time nasıl kullanılır diye araştırıyorsan en doğru yerdesin.

Film, dizi ve televizyon şovları gibi farklı içeriklerin indirilmesi ve izlenmesi adına geliştirilen Popcorn Time, güçlü altyapısı ve zengin içeriği ile kısa süre içerisinde popülerlik kazanmayı başardı. Basit bir ara yüze sahip olan uygulama, kolay bir şekilde kullanıma da imkan tanımaktadır. Popcorn Time kullanımı için öncelikli olarak uygulamanın yüklenmesi gerekmektedir. Yükleme işlemleri sonrasında ise uygulamanın açılması ile birlikte kullanımına başlanabilir.

Popcorn Time Altyazı Ekleme Nasıl Yapılır?

Popcorn time nasıl kullanılır? Torrent protokollerini kullanarak içerikleri kullanıcılar arasında kolay bir şekilde paylaştırabilen ve yüksek hızlarda indirilmesine imkan sağlayan Popcorn Time’da kullanımında sadece istenen içeriğin seçilmesi yeterli olmaktadır.  Uygulama üzerinden bir içerik seçildiğinde içerik ile ilgili bilgiler, fragman, özet gibi pek çok detay ekranda yer almaktadır. İzlemeye başlamak istediğinizde ise telefondaki varsayılan video görüntüleyicisi üzerinden de görüntüleme başlatılmaktadır. Diğer uygulamalardan farklı olarak Popcorn Time ile indirme işlemleri başladıktan sonra hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Torrentlerin en önemli özelliği olduğu gibi tüm içeriğin indirilmesinin beklenmesine gerek yoktur. Böylece izlenmek istenen içerik seçildikten sonra hemen izlenmeye başlanabilir.

Kullanımında içerik seçimi ile birlikte farklı seçenekler ekranda yer alacaktır. 720P ve 1080P olmak üzere farklı çözünürlük türlerinin desteklendiği sistemde, altyazı ve dublaj gibi seçenekler de bulunmaktadır. Sonsuz katalog olarak adlandırılan özel içerik, Popcorn Time’ın en dikkat çeken yanıdır. İstenen içerik için özel ağlarda hızlı bir tarama yapan uygulama, böylece sorunsuz bir şekilde destek sağlamaktadır.

Popcorn Time APK Nereden İndirebilirim?

Popcorn Time, genellikle telefonlarda kullanılır ve içeriklere daha fazla ulaşmaya imkân tanır. Ancak uygulama marketlerde yasal olmayan içerik sebebiyle yer almaz. Bu nedenle Popcorn Time APK olarak harici bir şekilde indirilerek kurulmalıdır. APK İçin Popcorn Time için açılmış olan ana sayfa ya da 3. parti uygulama ve sayfalar kullanılabilir.

Popcorn Time Hangi Sistemlerde Desteklenir?

Gösterilen ilgi ile birlikte kısa süre içerisinde geliştirilen Popcorn Time şu anda; Android, Windows, Mac, Android-TV, iOS ve Linux sistemlerinde desteklenmektedir. Uyumlu uygulama, sistemdeki uygulama mağazalarından indirilerek kurulabilir. Kullanımında herhangi bir sınırlama olmadığı gibi kullanımında tüm sorumluluk kullanıcılardadır.