HBO Dizileri Türkiye’den Nasıl İzlenir?

HBO dizileri bir dönem tartışmasız en iyi diziler listesinde zirveye oynuyordu.

Maalesef Netflix geldikten sonra pabucu dama atılmıştı. HBO’nun içeriklerine baktığımızda bir döneme damga vurmuş olan Game Of Thrones gibi mükemmel yapımları görüyoruz.

The Sopranos, Oz, The Wire, Band Of Brothers, True Detective, Succession, Watchmen, Westworld, Chernobyl, Big Little Lies, Euphoria gibi sayısız orjinal içeriklere sahip bir platformdu.

Netflix’e ayak uydurup, her türden her kitleye hitap eden çöp içeriklere de yer verdiğini kabul ediyorum. Ancak yeni HBO Max fazlasıyla kaliteli olmuş.

Bir düşünün; Warner Bros, DC Entertainment, TNT, TBS, Cartoon Network, The CW, New Line Cinema ve Crunchyroll hepsi tek bir platformda.

Studio Ghibli çalışmaları, BBC şovları, Friends ve The Big Bang Theory gibi popüler diziler dahil birçok içerik HBO’yu şimdiye kadarki en büyük platform yapmaya yetiyor.

HBO Max Türkiye, Disney Plus Türkiye , Apple TV Plus ve Netflix’e göre çok daha pahalı. Ancak eski içerikleri özleyenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

HBO Türkiye’den Nasıl İzleyebilirim?

HBO Türkiye için biraz uğraştırıcı olsa da doğru VPN cihazı ile kolayca erişilebilir bir hizmet. Adım adım açıklıyorum;

  • Amerika IP adresine sahip olmanız gerekiyor. Yani Amerika IP adresine sahip olabileceğiniz bir VPN gerekli. SurfShark uygulamasını önerebilirim.
  • VPN uygulamasını kurun ve oturum açın.
  • Eyalet seçimini yapın ve HBO’ya giriş yapın. Ücretsiz ve deneme versiyonu olan 1 haftalık seçeneğini seçin.

Eğer aklınıza takılan sorular varsa yorum bölümünden yazmanız yeterli olacaktır. Mutlaka dönüş yapacağım.

HBO Max Türkiye’de Kullanılabilir Mi?

Şu anda HBO Max yalnızca Amerika’da hizmet vermekte. Ancak şirket, erişimini yakın zamanda Avrupa’ya da genişletecek. Ancak üzülmeyin, size birazdan Türkiye’de HBO nasıl izlenir açıklayacağım.

HBO Max ve HBO / Go / Now Arasındaki Farklar Neler?

Hbo Max eklendikten sonra WarnerMedia’nın yayın akışları biraz dengesiz bir hal aldı. İşte aralarındaki farklar;

  • HBO : Ücretli bir Tv kanalı.
  • HBO Go : HBO için ödeme yaptıysanız, tüm HBO içeriklerine erişmenizi sağlayan bir web sitesi / uygulama.
  • HBO Now : Kablolu Tv için ödeme yapmayanların, içeriklere erişmesini sağlayan ve aylık 14,99 dolar ücrete sahip olan yayın hizmeti. HBO Max piyasaya çıktıktan sonra eski popüleritesini kaybetti.
  • HBO Max : HBO Go ve Now içerikleri yani tüm kitaplık, Warner Bros, sinemada gişe rekorları kıran filmler, Friends gibi popüler Tv şovları ve klasik filmler gibi orjinal, özel içerikleri yayınlayan hizmet.

HBO Max Hangi Cihazlarda Kullanılabilir?

Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, PS 4, Xbox One ve Samsung akıllı televizyonlarınızda HBO Max’ı izleyebilirsiniz.

Masaüstünde izlemek isteyenler için Mac, Windows ve Chromebook cihazlarda web üzerinden video oynatıcı bulunmakta.

HBO Hesabımı Arkadaşlarımla Paylaşabilir Miyim?

HBO Max aynanda üç farklı cihazdan kullanılabiliyor. Yani sevdiklerinizle paylaşabilir veya ortak hesap satın alıp kullanabilirsiniz. Ayrıca Netflix’deki gibi çocuklarınıza erişim kısıtlaması da uygulayabilirsiniz.

HBO Max Fiyatı Ne Kadar?

HBO Max, aylık 14,99 dolar gibi yüksek bir ücrete sahip. Şu an benim kullandığım platformlar arasında en pahalısı. Ödeme yapmadan denemek isteyenler, 7 günlük ücretsiz denemeye katılabilir. Ayrıca bu yıl HBO Max’ın daha ucuz ve reklam destekli bir sürümü daha yayınlanacak. Onu beklemek de bir seçenek olabilir.

Başa dön tuşu